Kurumsal

Akgül Kardeşler Ltd.Şti. maksimum ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı satış prensibinden yola çıkarak gıda güvenliği ve hijyeni ön planda tutmuş müşterilerimizin gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri doğal ve sağlıklı ürünler sunmayı vazife edinmiştir.

Ürünlerimizi modern tesislerimizde son teknoloji tam otomatik makinelerde el değmeden işleyerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Profesyonel çalışanlarımız ile birlikte ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma prensibiyle ürün çeşitlerini ve hizmet kalitesini sürekli olarak oturma çabası içerisinde sorumluluklarımızın bilincinde emin adımlarla ilerlemeye ve büyümeye devam edeceğiz.

Şirketimiz Akgül Kardeşler Ltd. Şti. olarak, Sivas’ta 1965 yılında toptan ve perakende olarak gıda sektöründe ticari hayatına başlamıştır. Şirketimizin kurucusu olan ve temelini atan babamız ZEKERİYA AKGÜL’ün , dürüstlük ve helal kazancı temel alan ilke ve prensipleri doğrultusunda faaliyet gösteren şirketimiz yarım asırlık geçmişinde müşteri memnuniyetinden ve kaliteli hizmetten taviz vermeden başarılı bir şekilde bu günlere  gelmiştir.

AKGÜL KARDEŞLER Ltd. Şti. olarak gıda sektöründe bir şirket olarak yeniden yapılandığımız 1965 yılında beş yıl önce Kangal’ın Çetinkaya nahiyesinde perakende olarak başlayan yolculuğumuzda bugün 4000 m2 lik bir kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz. Perakende olarak başlayıp toptan olarak sürdürülen ve ve her geçen gün büyüyen şirketimiz kendi markalarını üretmeye başlamıştır. Bu gün kendi tesislerimizde imal ettiğimiz ve markamız olan Gülak Küp Şeker markasıyla küp şeker ve çeşitlerini yine kendi markamız olan Verda Bakliyat adıyla bakliyat çeşitlerini üretmekte ve pazarlamaktayız. Bunların yanında ülkemizin tanınmış seçkin markalarına ait onlarca ürünün distribütörlüğü yaparak bölgemize hizmet etmekteyiz. Pazar interlandını istikrarlı bir şekilde genişletmeyi ve müşterilerimize daha yakın noktalardan hizmet etmeyi amaç edinen şirketimiz 1998 yılında Tokat iline, 2005 yılında ise Amasya iline depolar açmıştır. Yaklaşık 50 yıllık ticari hayatımızda  bölgemizin seçkin firmaları arasında yer almamızın en önemli  faktörü, büyüklerimizden almış olduğumuz ticari dürüstlüğümüzle beraber müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarından ödün vermeksizin sürdürmemizdir. 1994 yılında aile şirketi  olarak yeniden yapılanan AKGÜL KARDEŞLER Ltd. Şti. siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümesini sürdürerek gelecekte ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirketlerimiz yapısı tanımlayan özellikleri müşteri memnuyeti amaçlı güvenilir yenilikçi ve özverili takım ruhu içerisinde maksimum dayanışmadır.
 

Gıda sektöründeki sürekli gelişen ilerlemeler ve yükselen kalite değerlerine paralel olarak, hizmetimize  ve kalitemize her zaman en üst seviyede tutarak müşterilerimize, tüketicilere ve çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

 

Akgül Kardeşler Ltd. Şti. gıda sektöründeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda bilgi ve profesyonelliği ile kendini geliştirmeyi ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.